Βράβευση μαθητών/τριων 2016-17

Την εβδομάδα από 29 Μαϊου 2017 έως 2 Ιουνίου 2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Ξηρός Χ.Α, Φαράκλα Ι. Β1, Λυμπέρης Φ. Β2, Παπασταματίου Ε. Γ, Μαiστράλης Φ. Δ, Καρυστιανός Ε.Ε1, Χαβιάρα Ειρ. Ε2, Τετώνη Ι. Στ΄.

Εγγραφές

Εγγραφές στην Πρώτη Τάξη

Οι εγγραφές των μαθητών/τριων  Α΄ τάξης πραγματοποιούνται από 2 μέχρι 19 Μαίου 2017 τα δε προσκομιζόμενα δικαιολογητικά είναι: Αίτηση – Υπεύθυνη Δήλωση (Θα την πάρετε από το σχολείο και θα συμπληρώσετε τα απαραίτητα στοιχεία), Βεβαίωση Παρακολούθησης Νηπιαγωγείου (Θα την πάρετε από το Νηπιαγωγείο), Εμβόλια (Επίδειξη του γαλάζιου Βιβλιαρίου Υγείας του παιδιού ή προσκόμιση στοιχείων που να φαίνεται ότι έγιναν τα προβλεπόμενα εμβόλια), Αποδεικτικό διεύθυνσης κατοικίας (Συμβόλαιο , λογαριασμοί ΔΕΗ, ΟΤΕ, ΔΕΥΑΧ, κινητού ή φορολογική δήλωση), Συμπληρωμένο Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το  σχολείο στο τηλέφωνο 2271092356 τις εργάσιμες μέρες και ώρες.

Υποκατηγορίες

asasa.jpg