Την εβδομάδα από 2 Οκτωβρίου 2017 έως 6 Οκτωβρίου  2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Α1: Σκυριώτη Μαρία, Α2: Ξηρού Σοφία , Β: Στεφανιάς Αντώνης, Γ1: Μπαχά Άννα - Μαρία, Γ2: Φαράκλας Στέφανος, Δ: Κωνσταντάκη Παναγιώτα, Ε: Αρμενάκης Σταμάτης, Στ1: Ψωμάκης Αντώνης, Στ2: Ανδρεάδης Γεώργιος.

Σχολικές Δράσεις

Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού

Στα πλαίσια του εορτασμού της Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού (Δευτέρα 6 Οκτωβρίου 2014)  στο σχολείο μας έλαβαν  χώρα, κυλιόμενα κατά τη διάρκεια το σχολικού ωραρίου : Κινητικές δραστηριότητες , στην αυλή, στο γήπεδο από το Γυμναστή του σχολείου μας Μπογιατζή Γ. με τη συνδρομή των εκπαιδευτικών των τάξεων και δραστηριότητες μέσα σε κάθε τάξη με πρωτοβουλία των εκπαιδευτικών.
Ακολουθεί η περιγραφή των δραστηριοτήτων :

Διαβάστε περισσότερα: Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού

Υποκατηγορίες