^Επιστροφή στην αρχή
Get Adobe Flash player

Βράβευση μαθητών/τριων 2016-17

Την εβδομάδα από 29 Μαϊου 2017 έως 2 Ιουνίου 2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Ξηρός Χ.Α, Φαράκλα Ι. Β1, Λυμπέρης Φ. Β2, Παπασταματίου Ε. Γ, Μαiστράλης Φ. Δ, Καρυστιανός Ε.Ε1, Χαβιάρα Ειρ. Ε2, Τετώνη Ι. Στ΄.

Βιβλιοπροτάσεις

Εκατοντάχρονα

ScanImage011.jpg

Τι ώρα είναι;

Ημερολόγιο Εορτολόγιο

Πηγή: Λογισμικό "Σήμερα"

 

Στατιστικά

Εμφανίσεις Άρθρων
488495

Μαθητικό δυναμικό 2011 -12

Τάξη: ΣΤ'
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 ΒΟΛΙΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΕΦΡΑΙΜ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΛΙΑΠΗ ΜΥΡΟΠΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
5 ΛΟΥΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΜΑΝΑΡΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
9 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10 ΜΥΤΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΝΤΑΝΑΪ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΡΗΤΩΝ
12 ΠΕΤΡΑΪ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΣΚΑΛΗ
13 ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
14 ΠΙΤΑΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
15 ΡΩΞΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
16 ΣΛΑΝΤΣΕΝΚΟ ΤΙΜΟΥΡ ΒΙΤΑΛΙ
17 ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
18 ΤΕΡΖΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΣΚΑΛ-ΠΕΤΡΟΣ
19 ΤΣΕΤΣΕΡΗ ΥΠΑΤΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
20 ΤΣΙΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
21 ΤΣΙΡΩΝΗ ΩΡΑΙΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
22 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23 ΧΡΥΣΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Τάξη:  Δ' Τμήμα Γενικής Παιδείας:
Δ2
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 ΒΕΝΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΚΑΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ
3 ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
5 ΚΟΣΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΓΕΛΟΣ
6 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΜΟΥΖΗΘΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8 ΞΥΔΑ ΕΡΜΙΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΣΚΑΠΙΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
11 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΤΣΟΥΚΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τάξη: Δ'
Τμήμα Γενικής Παιδείας:
Δ1
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 ΑΛΛΙΟΥ ΕΡΙΟΝΑ ΜΟΥΧΑΡΡΕΜ
2 ΒΑΒΥΛΟΥΣΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
3 ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΓΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ-ΜΑΝΕΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΚΑΤΟΛΕΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
7 ΛΙΑΔΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΝΕΑΜΟΝΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
10 ΡΟΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
11 ΤΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
12 ΤΣΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΤΣΟΥΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Τάξη: Γ'
Τμήμα Γενικής
Παιδείας: Γ2
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 ΚΥΠΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
3 ΜΑΘΙΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
4 ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΜΠΟΥΓΔΑΝΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
6 ΜΠΟΥΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 ΝΕΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΝΤΕΝΤΑΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΚΑΣΤΡΙΓΙΟΤ
9 ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΠΙΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΣΑΜΠΑΝΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΡΕΣΝΙΚ
12 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13 ΤΣΑΜΠΛΑΚΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΜΑΡΚΟΣ
14 ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Τάξη: Γ'
Τμήμα Γενικής Παιδείας: Γ1
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
2 ΑΡΜΕΝΗ ΑΓΛΑΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 ΒΟΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ
5 ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
6 ΚΑΖΑΓΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7 ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗ ΖΗΝΟΒΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ
8 ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
9 ΛΥΓΕΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ
10 ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΜΠΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
12 ΝΤΑΝΑΙ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΙΤΟΝ
13 ΣΤΕΙΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ
14 ΦΟΥΤΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΗΛΙΑΣ

Τάξη: Β' Τμήμα Γενικής
Παιδείας: Β2
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 ΑΡΜΕΝΗ ΕΛΕΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ
3 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
4 ΚΟΝΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΙΧΑΗΛ
5 ΛΟΪΖΟΥ ΘΕΑΝΩ ΖΑΝΝΗΣ
6 ΛΟΥΦΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΜΑΜΟΥΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΠΙΠΠΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
9 ΣΤΕΙΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
10 ΤΣΑΟΥΣΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΕΤΕΜ
11 ΤΣΕΣΜΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ
12 ΤΣΟΥΡΟΥ ΚΩΣΝΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τάξη: Β' Τμήμα Γενικής
Παιδείας: Β1
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 ΑΛΙΡΑΙ ΜΠΑΡΙΜΕ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
2 ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3 ΑΡΜΕΝΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΕΥΩΔΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΚΑΣΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
6 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΠΟΛΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΠΟΛΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
10 ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
11 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΗΡΗΣ ΘΩΜΑΣ
12 ΤΣΕΣΜΕΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
13 ΦΛΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
14 ΧΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Τάξη: Α' Τμήμα Γενικής Παιδείας: Α2
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 ΚΟΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗ
2 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
3 ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΝΕΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΠΕΤΡΑΙ ΜΕΡΙΕΜΕ ΠΑΣΚΑΛ
8 ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΤΣΟΥΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
11 ΦΟΥΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ ΗΛΙΑΣ
12 ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Τάξη: Α' Τμήμα Γενικής Παιδείας:
Α1
α/α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατέρα
1 ΒΑΒΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΒΕΝΕΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΓΛΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΙΒΑΝΟΒ ΒΑΣΙΛ ΙΒΑΝ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΒ
6 ΚΑΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
7 ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΥΜΕΩΝ ΜΙΧΑΗΛ
8 ΚΑΤΟΛΕΩΝ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
9 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΟΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10 ΚΥΔΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΑΓΓΕΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 ΜΟΝΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Σχολική Πινακοθήκη

kyriaki_1.jpg
Copyright © 2013. 1ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου Rights Reserved.

 Σχεδίαση, ενημέρωση ιστότοπου : Παντελίδης Γεώργιος.
Αναβάθμιση έκδοσης: Σύλλογος Εκπαιδευτικών Πληροφορικής Χίου,
 www.sepchiou.gr
          Copyright © 2011 1ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου Αγ. Γεωργίου. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.