Την εβδομάδα από 2 Οκτωβρίου 2017 έως 6 Οκτωβρίου  2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Α1: Σκυριώτη Μαρία, Α2: Ξηρού Σοφία , Β: Στεφανιάς Αντώνης, Γ1: Μπαχά Άννα - Μαρία, Γ2: Φαράκλας Στέφανος, Δ: Κωνσταντάκη Παναγιώτα, Ε: Αρμενάκης Σταμάτης, Στ1: Ψωμάκης Αντώνης, Στ2: Ανδρεάδης Γεώργιος.

Αναμνηστικά Αποφοίτων

Αναμνηστικό αποφοίτων 2017

Ιδιαίτερες ευχαριστίες στο Σύλλογο Γονέων του σχολείου μας που για δεκαετίες συνεχίζει να καλύπτει τη δαπάνη εκδοσής του.

Αναμνηστικό αποφοίτων 2016

Εξαιρετική δουλειά από το Τυπογραφείο ΕΝΤΥΠΟ Σαλιάρης Ι. & Ζαννίκος Αντ.

Ιδιαίτερες ευχαριστίες στο Σύλλογο Γονέων που για δεκαετίες συνεχίζει να καλύπτει τη δαπάνη εκδοσής του.

Αναμνηστικό Αποφοίτων 2015

Θερμές ευχαριστίες στο Σύλλογο Γονέων του σχολείου μας, για την κάλυψη της δαπάνης έκδοσης του Αναμνηστικού των αποφοίτων αλλά και για την άψογη οργάνωση και διεξαγωγή του δείπνου, που προσφέρθηκε στους γονείς και τα παιδιά της Στ΄τάξης αλλά και στους εκπαιδευτικούς μετά τη λήξη της Γιορτής .

marita.jpg