Αγαπητοί γονείς στον πίνακα που ακολουθεί αποτυπώνεται η δυνατότητα τακτικής ενημέρωσης σας από το εκπαιδευτικό προσωπικό. Σημειώνεται ότι η  συλλογική ενημέρωση των γονέων κάθε τάξης θα γίνεται από τις 12:30 μμ έως 1 :15 μμ

Διαβάστε περισσότερα: Τακτική ενημέρωση γονέων 2018-19

541956

Αναμνηστικά Αποφοίτων

Αναμνηστικό αποφοίτων 2017

Ιδιαίτερες ευχαριστίες στο Σύλλογο Γονέων του σχολείου μας που για δεκαετίες συνεχίζει να καλύπτει τη δαπάνη εκδοσής του.

Αναμνηστικό αποφοίτων 2016

Εξαιρετική δουλειά από το Τυπογραφείο ΕΝΤΥΠΟ Σαλιάρης Ι. & Ζαννίκος Αντ.

Ιδιαίτερες ευχαριστίες στο Σύλλογο Γονέων που για δεκαετίες συνεχίζει να καλύπτει τη δαπάνη εκδοσής του.

Αναμνηστικό Αποφοίτων 2015

Θερμές ευχαριστίες στο Σύλλογο Γονέων του σχολείου μας, για την κάλυψη της δαπάνης έκδοσης του Αναμνηστικού των αποφοίτων αλλά και για την άψογη οργάνωση και διεξαγωγή του δείπνου, που προσφέρθηκε στους γονείς και τα παιδιά της Στ΄τάξης αλλά και στους εκπαιδευτικούς μετά τη λήξη της Γιορτής .

b1foyts.jpg