Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας

Αγαπητή/έ Antonia Bacha,

Συγχαρητήρια! Το σχολείο σας βραβεύθηκε με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για την τελειότητα της εργασίας σας στο έργο eTwinning "Active citizenship, Inclusion and Development for refugees and immigrants". Αυτό σημαίνει πως η εργασία σας, η εργασία των μαθητών και του σχολείου σας έχει αναγνωριστεί στο  υψηλότερο Ευρωπαϊκό επίπεδο. Σαν αποτέλεσμα, θα λάβετε ένα πιστοποιητικό το οποίο μπορείτε να επισυνάψετε στην ιστοσελίδα σας και να το εκθέσετε σε μία περίοπτη θέση στο σχολείο σας. Επίσης, το έργο σας θα εμφανιστεί σε έναν ειδικό χώρο της Ευρωπαϊκής Διαδικτυακής Πύλης στο www.etwinning.netΓια μία ακόμη φορά, συγχαρητήρια για αυτό το μοναδικό επίτευγμα και ελπίζω να συναντηθούμε σε κάποια από τις εκδηλώσεις eTwinning κατά τη διάρκεια του έτους.

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς μου
eTwinning Team

eTwinning Label for school and teachers

Συγχαρητήρια στην εκπαιδευτικό Αγγλικών του σχολείου μας  Μπαχά Αντωνία ,συντονίστρια του Ευρωπαικού Προγάμματος Erasmus+ που υλοποιεί το σχολείο μας, για την απόκτηση ετικέτας ποιότητας στα πλαίσια του Ευρωπαικού προγράμματος eTwinning, από τις εθνικές υπηρεσίες των χωρών Ελλάδας, Κύπρου και Ισπανίας, για  το project "Active citizenship, Inclusion and Development: AID refugees and immigrants".

ageliki_mouz.jpg