Την εβδομάδα από 9 Οκτωβρίου 2017 έως 13 Οκτωβρίου 2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Α1: Κουδής Νίκος, Α2: Κοντογιάννης Θανάσης, Β: Στραβελάκης Άγγελος, Γ1: Αλιμπεάι Γκαμπριέλα, Γ2: Τσαουσάι Χριστίνα, Δ: Μουζήθρα Δέσποινα, Ε: Πετρόπουλος Φίλιππος, Στ1: Τσιρώνη Βούλα, Στ2: Στραβελάκης Νίκος.

Διαβάστε περισσότερα: Βράβευση μαθητών/τριων 2016-17-18

Αναμνηστικό Αποφοίτων 2015

This is a SEO version of Αναμνηστικό Αποφοίτων 2015 Page 1

Αναμνηστικό Λεύκωμα των αποφοίτων του σχολείου μας κατά το διδακτικό έτος 2014 -15. Επιμέλεια: Κοκκίνου Δέσποινα, Ζαννίκου Βάσια δασκάλες της Στ΄τάξης Χορηγεία εκτύπωσης: Σύλλογος Γονέων 1ου Δημοτικού Σχολείου Βροντάδου Αγ. Γεωργίου Εκτύπωση: Έντυπο

Ψηφιακή επεξεργασία, παρουσίαση: Παντελίδης Γ.

FlippingBook page flip extension for Joomla.

marita.jpg