Η εκπαιδευτική κοινότητα του σχολείου μας ευχαριστεί το Σύλλογο Γονέων για : τη δαπάνη έκδοσης του Αναμνηστικού Αποφοίτων, την κάλυψη των εισόδων στα μουσεία κατά την επίσκεψη στη Βουλή, την προσφορά αναμνηστικού t-shrit  στους απόφοιτους, το κέρασμα κατά τη γιορτή λήξης και στο βραδινό γλέντι , τη διαμόρφωση της αίθουσας του Ολοήμερου και του Γυμναστηρίου του σχολείου. Επίσης ιδιαίτερες ευχαριστίες στο  ΕΝΤΥΠΟ για τη δωρέα έκδοση της πρόσκλησης της Γιορτής Λήξης του σχολείου μας.

Η Αλφαβήτα των Φυτών

Τα παιδιά της Α1 τάξης του σχολείου μας , μαζί με τη δασκάλα τους Κοκρή Άννα, φιλοτέχνησαν την Αλφαβήτα των Φυτών, στα πλαίσια του προγράμματος περιβαλλοντικής εκπαίδευσης που υλοποιούν το σχολικό έτος 2012 - 13.

b1foyts.jpg