Η εκπαιδευτική κοινότητα του σχολείου μας ευχαριστεί το Σύλλογο Γονέων για τη χορηγία έκδοσης του Αναμνηστικού Αποφοίτων καθώς και για την παράθεση αποχαιρετηστήριου δείπνου  σε εκπαιδευτικούς και παιδιά συνεχίζοντας την παράδοση για δεκαετίες . Επίσης ευχαριστεί  ιδιαίτερα και τις εκδόσεις ΕΝΤΥΠΟ για τη χορηγία έκδοσης της Πρόσκλησης της Γιορτής Λήξης του σχολείου μας.

Εικαστικό Θέατρο Κούκλας

Με πρωτοβουλία του Συλλόγου Γονέων του σχολείου πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 17 Απριλίου 2013, στο χώρο της Βιβλιοθήκης που μεταμορφώθηκε κατάλληλα, στις  7 το απόγευμα  παράσταση  εικαστικού παραμυθιού με ηθοποιό και κούκλες «Η Γαϊδουρώ» από το Εικαστικό Θέατρο Κούκλας ΠΡΑΣΣΕΙΝ ΑΛΟΓΑ. Τα παιδιά απόλαυσαν το μαγικό κόσμο του παραμυθιού με ένα δημιουργικό, ευφάνταστο και ευρυματικό τρόπο παρουσίασης.

asasa.jpg