519573

Την εβδομάδα από 6 Νοεμβρίου 2017 έως 10 Νοεμβρίου 2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Λοίζος Μ. Α1, Κατσάλας Αντ. Α2, Χατούπης Χρ.  Β, Κοντού Ρ. Γ1, Λυμπέρης Φ.  Γ2, Προμπονάς Ν. Δ, Τελλή Αν. Ε, Ισκής Κ.  Στ1, Μερούσης Χρ.  Στ2.

Διαβάστε περισσότερα: Βράβευση μαθητών/τριων 2016-17-18

Εικαστικό Θέατρο Κούκλας

Με πρωτοβουλία του Συλλόγου Γονέων του σχολείου πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 17 Απριλίου 2013, στο χώρο της Βιβλιοθήκης που μεταμορφώθηκε κατάλληλα, στις  7 το απόγευμα  παράσταση  εικαστικού παραμυθιού με ηθοποιό και κούκλες «Η Γαϊδουρώ» από το Εικαστικό Θέατρο Κούκλας ΠΡΑΣΣΕΙΝ ΑΛΟΓΑ. Τα παιδιά απόλαυσαν το μαγικό κόσμο του παραμυθιού με ένα δημιουργικό, ευφάνταστο και ευρυματικό τρόπο παρουσίασης.

asasa.jpg