Αγαπητοί γονείς στον πίνακα που ακολουθεί αποτυπώνεται η δυνατότητα τακτικής ενημέρωσης σας από το εκπαιδευτικό προσωπικό. Σημειώνεται ότι η  συλλογική ενημέρωση των γονέων κάθε τάξης θα γίνεται από τις 12:30 μμ έως 1 :15 μμ

Διαβάστε περισσότερα: Τακτική ενημέρωση γονέων 2018-19

Βιβλιοφάγος 2017-18

Στον πρώτο διαγωνισμό φιλαναγνωσίας για  τη σχολική χρονιά 2017-18 που οργανώνουν τα μέλη του Σχολικού Συμβουλίου , ανακηρύχθηκαν δύο νικητές. Η πρώτη ήταν η Άννα Μπουγιούκα της Δ΄τάξης και δεύτερος ο μαθητής της Α΄τάξης Αντώνης Κατσάλας. Πήραν για αυτό ανάλογο δωράκι. Συγχαρητήρια και στους δύο αλλά και σε όλα τα παιδιά που επισκέπτονται συχνά τη δανειστική μας βιβλιοθήκη.

sebel.jpg