Βράβευση μαθητών/τριων 2016-17

Την εβδομάδα από 29 Μαϊου 2017 έως 2 Ιουνίου 2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Ξηρός Χ.Α, Φαράκλα Ι. Β1, Λυμπέρης Φ. Β2, Παπασταματίου Ε. Γ, Μαiστράλης Φ. Δ, Καρυστιανός Ε.Ε1, Χαβιάρα Ειρ. Ε2, Τετώνη Ι. Στ΄.

Αγώνες Ποδοσφαίρου & Καλαθοσφαίρισης

Με πρωτοβουλία και οργάνωση του Σχολικού Συμβουλίου την Πέμπτη 18 Μαΐου και τη Δευτέρα 22 Μαΐου 2017 πραγματοποιήθηκαν στο Φαφαλίειο στάδιο Βροντάδου και στο γήπεδο μπάσκετ του σχολείου μας αντίστοιχα αγώνες ποδοσφαίρου και καλοθοσφαίρισης με τη συμμετοχή ομάδων αγοριών και κοριτσιών του σχολείου μας. Το θέαμα και τα αποτελέσματα ήταν συναρπαστικά και ενδιαφέροντα. Συγχαρητήρια στους οργανωτές αλλά και στους συμμετέχοντες.

marita_f.jpg