Την εβδομάδα από 2 Οκτωβρίου 2017 έως 6 Οκτωβρίου  2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Α1: Σκυριώτη Μαρία, Α2: Ξηρού Σοφία , Β: Στεφανιάς Αντώνης, Γ1: Μπαχά Άννα - Μαρία, Γ2: Φαράκλας Στέφανος, Δ: Κωνσταντάκη Παναγιώτα, Ε: Αρμενάκης Σταμάτης, Στ1: Ψωμάκης Αντώνης, Στ2: Ανδρεάδης Γεώργιος.

Αγώνες Ποδοσφαίρου & Καλαθοσφαίρισης

Με πρωτοβουλία και οργάνωση του Σχολικού Συμβουλίου την Πέμπτη 18 Μαΐου και τη Δευτέρα 22 Μαΐου 2017 πραγματοποιήθηκαν στο Φαφαλίειο στάδιο Βροντάδου και στο γήπεδο μπάσκετ του σχολείου μας αντίστοιχα αγώνες ποδοσφαίρου και καλοθοσφαίρισης με τη συμμετοχή ομάδων αγοριών και κοριτσιών του σχολείου μας. Το θέαμα και τα αποτελέσματα ήταν συναρπαστικά και ενδιαφέροντα. Συγχαρητήρια στους οργανωτές αλλά και στους συμμετέχοντες.

ageliki_mouz.jpg