Η εκπαιδευτική κοινότητα του σχολείου μας ευχαριστεί το Σύλλογο Γονέων για τη χορηγία έκδοσης του Αναμνηστικού Αποφοίτων καθώς και για την παράθεση αποχαιρετηστήριου δείπνου  σε εκπαιδευτικούς και παιδιά συνεχίζοντας την παράδοση για δεκαετίες . Επίσης ευχαριστεί  ιδιαίτερα και τις εκδόσεις ΕΝΤΥΠΟ για τη χορηγία έκδοσης της Πρόσκλησης της Γιορτής Λήξης του σχολείου μας.

Νέο Σχολικό Συμβούλιο 2016-17

Σήμερα Δευτέρα 28 Νοεμβρίου 2016 μετά τη διαδικασία των εκλογών, συγκροτήθηκε το νέο Σχολικό Συμβούλιο σε συνεδρίαση με την εποπτεία της εκπαιδευτικού αγγλικών του σχολείου μας Μπαχά Αντ. Συγκεκριμένα μετά από συζητήσεις και ψηφοφορίες  το νέο Σχολικό Συμβούλιο θα έχει την εξής σύνθεση:

Πρόεδρος : Μαργώνης Κων/νος τάξη Στ΄

Αντιπρόεδρος:  Νέος Παντελής Στ΄

Γραμματέας : Καράβας Ι. Ε1

Ταμίας :  Σπάρταλη Μ Στ΄

Μέλη: Καλίτση Αργυρώ  Στ΄τάξη, Κατολέων Αγγελος   Στ΄τάξη, Χαβιάρα Ειρήνη  Ε΄ τάξη, Καρυστιανός Βαγγέλης  Ε΄ τάξη, Ματσάγκος Άγγγελος   Ε΄ τάξη, Τσαμπλάκου Μιχαέλα   Ε΄ τάξη, Τελλή  Άννα    Δ΄ τάξη, Τσουκάρης Πέτρος  Δ΄ τάξη,Φλάμος Αντώνης  Δ΄ τάξη

Η επόμενη συνάντηση του Σχολικού Συμβουλίου θα πραγματοποιηθεί στις 12/12/2016

ageliki_mouz.jpg