Βράβευση μαθητών/τριων 2016-17

Την εβδομάδα από 29 Μαϊου 2017 έως 2 Ιουνίου 2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Ξηρός Χ.Α, Φαράκλα Ι. Β1, Λυμπέρης Φ. Β2, Παπασταματίου Ε. Γ, Μαiστράλης Φ. Δ, Καρυστιανός Ε.Ε1, Χαβιάρα Ειρ. Ε2, Τετώνη Ι. Στ΄.

Νέο Σχολικό Συμβούλιο 2016-17

Σήμερα Δευτέρα 28 Νοεμβρίου 2016 μετά τη διαδικασία των εκλογών, συγκροτήθηκε το νέο Σχολικό Συμβούλιο σε συνεδρίαση με την εποπτεία της εκπαιδευτικού αγγλικών του σχολείου μας Μπαχά Αντ. Συγκεκριμένα μετά από συζητήσεις και ψηφοφορίες  το νέο Σχολικό Συμβούλιο θα έχει την εξής σύνθεση:

Πρόεδρος : Μαργώνης Κων/νος τάξη Στ΄

Αντιπρόεδρος:  Νέος Παντελής Στ΄

Γραμματέας : Καράβας Ι. Ε1

Ταμίας :  Σπάρταλη Μ Στ΄

Μέλη: Καλίτση Αργυρώ  Στ΄τάξη, Κατολέων Αγγελος   Στ΄τάξη, Χαβιάρα Ειρήνη  Ε΄ τάξη, Καρυστιανός Βαγγέλης  Ε΄ τάξη, Ματσάγκος Άγγγελος   Ε΄ τάξη, Τσαμπλάκου Μιχαέλα   Ε΄ τάξη, Τελλή  Άννα    Δ΄ τάξη, Τσουκάρης Πέτρος  Δ΄ τάξη,Φλάμος Αντώνης  Δ΄ τάξη

Η επόμενη συνάντηση του Σχολικού Συμβουλίου θα πραγματοποιηθεί στις 12/12/2016

asasa.jpg