Την εβδομάδα από 2 Οκτωβρίου 2017 έως 6 Οκτωβρίου  2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Α1: Σκυριώτη Μαρία, Α2: Ξηρού Σοφία , Β: Στεφανιάς Αντώνης, Γ1: Μπαχά Άννα - Μαρία, Γ2: Φαράκλας Στέφανος, Δ: Κωνσταντάκη Παναγιώτα, Ε: Αρμενάκης Σταμάτης, Στ1: Ψωμάκης Αντώνης, Στ2: Ανδρεάδης Γεώργιος.

Νέο Σχολικό Συμβούλιο 2016-17

Σήμερα Δευτέρα 28 Νοεμβρίου 2016 μετά τη διαδικασία των εκλογών, συγκροτήθηκε το νέο Σχολικό Συμβούλιο σε συνεδρίαση με την εποπτεία της εκπαιδευτικού αγγλικών του σχολείου μας Μπαχά Αντ. Συγκεκριμένα μετά από συζητήσεις και ψηφοφορίες  το νέο Σχολικό Συμβούλιο θα έχει την εξής σύνθεση:

Πρόεδρος : Μαργώνης Κων/νος τάξη Στ΄

Αντιπρόεδρος:  Νέος Παντελής Στ΄

Γραμματέας : Καράβας Ι. Ε1

Ταμίας :  Σπάρταλη Μ Στ΄

Μέλη: Καλίτση Αργυρώ  Στ΄τάξη, Κατολέων Αγγελος   Στ΄τάξη, Χαβιάρα Ειρήνη  Ε΄ τάξη, Καρυστιανός Βαγγέλης  Ε΄ τάξη, Ματσάγκος Άγγγελος   Ε΄ τάξη, Τσαμπλάκου Μιχαέλα   Ε΄ τάξη, Τελλή  Άννα    Δ΄ τάξη, Τσουκάρης Πέτρος  Δ΄ τάξη,Φλάμος Αντώνης  Δ΄ τάξη

Η επόμενη συνάντηση του Σχολικού Συμβουλίου θα πραγματοποιηθεί στις 12/12/2016

sebel.jpg