Εκκλησιασμός εορτή Αγίου Γεωργίου

Με αφορμή τον εορτασμό του Αγίου Γεωργίου τη Δευτέρα 23 Απιρλίου 2018 καλούνται όλα τα μέλη της εκπαιδευτικής μας κοινότητας να παρακολουθήσουν την πανηγυρική  Θεία Λειτουργία στον Καθεδρικό Ναό του Αγίου Γεωργίου στις 9:30 πμ . Η συνάντηση θα γίνει στο προαύλιο του ναού. Ειδικότερα καλούνται η σημαιοφόρος και οι παραστάτες με τα ρούχα της παρελάσεως να παρευρίσκονται στον προαναφερόμενο χώρο και τη συγκεκριμένη ώρα. Η παρουσία όλων κρίνεται απαραίτητη.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου ΔΣ Βροντάδου, Αγ. Γεωργίου.

marita.jpg