Εκκλησιασμός εορτή Αγίου Γεωργίου

Η εκπαιδευτική κοινότητα του σχολείου μας ευχαριστεί το Σύλλογο Γονέων για τη χορηγία έκδοσης του Αναμνηστικού Αποφοίτων καθώς και για την παράθεση αποχαιρετηστήριου δείπνου  σε εκπαιδευτικούς και παιδιά συνεχίζοντας την παράδοση για δεκαετίες . Επίσης ευχαριστεί  ιδιαίτερα και τις εκδόσεις ΕΝΤΥΠΟ για τη χορηγία έκδοσης της Πρόσκλησης της Γιορτής Λήξης του σχολείου μας.

Εκκλησιασμός εορτή Αγίου Γεωργίου

Με αφορμή τον εορτασμό του Αγίου Γεωργίου τη Δευτέρα 23 Απιρλίου 2018 καλούνται όλα τα μέλη της εκπαιδευτικής μας κοινότητας να παρακολουθήσουν την πανηγυρική  Θεία Λειτουργία στον Καθεδρικό Ναό του Αγίου Γεωργίου στις 9:30 πμ . Η συνάντηση θα γίνει στο προαύλιο του ναού. Ειδικότερα καλούνται η σημαιοφόρος και οι παραστάτες με τα ρούχα της παρελάσεως να παρευρίσκονται στον προαναφερόμενο χώρο και τη συγκεκριμένη ώρα. Η παρουσία όλων κρίνεται απαραίτητη.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου ΔΣ Βροντάδου, Αγ. Γεωργίου.

ageliki_mouz.jpg