Την εβδομάδα από 5 Φεβρουαρίου 2018 έως 9 Φεβρουαρίου 2018 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Πάσσας Παν. Α1, Παπαθανασίου Μ.  Α2, Καρύδα Αγ. Β  Ζιγλή Χρ.  Γ1,Διακογεωργάκη Αγ. Γ2, Μουζήθρα Δεσ.  Δ, Ξενάκης Νικ.  Ε, Καρυστιανός Άγγ. Στ1,Ματσάγκος Αγγ. Στ2.

Λειτουργία σχολείου 14-15/6/2017

Με απόφαση του Δημάρχου Χίου τα Δημοτικά Σχολεία της Χίου αύριο Τετάρτη 14 Ιουνίου 2017 δεν θα λειτουργήσουν για προληπτικούς λόγους λόγω του σεισμικού γεγονότος.

Τα παιδιά του σχολείου μας θα έρθουν την Πέμπτη 15 Ιουνίου 2017 στις 8:30 πμ για να παραλάβουν τους Ελέγχους Προόδου του γ΄Διδακτικού Τριμήνου αλλά και τους Τίτλους Προόδου.

Η γιορτή της Στ΄τάξης με αφορμή τη λήξη του σχολικού έτους την Πέμπτη 15 Ιουνίου 2017 στις 8:00 μμ το απόγευμα θα γίνει κανονικά.

kyriaki_1.jpg