Αγαπητοί γονείς στον πίνακα που ακολουθεί αποτυπώνεται η δυνατότητα τακτικής ενημέρωσης σας από το εκπαιδευτικό προσωπικό. Σημειώνεται ότι η  συλλογική ενημέρωση των γονέων κάθε τάξης θα γίνεται από τις 12:30 μμ έως 1 :15 μμ

Διαβάστε περισσότερα: Τακτική ενημέρωση γονέων 2018-19

Οι μικροί ταξιδιώτες ανεβαίνουν το βουνό

Στα πλαίσια του εορτασμού της 5ης Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού τα παιδιά της Στ΄τάξης μαζί με τους συμμαθητές και τις συμμαθήτριες από τις άλλες τάξεις είχαν την ευκαιρία να κάνουν μαζί με τη δασκάλα τους και το γυμναστή τους την πεζοπορική διαδρομή Σχολείο - Άγιος Δημήτριος του Φαγάνου. Με την επιστροφή τους στο σχολείο αποτύπωσαν τις σκέψεις και τα συναισθήματά τους στο χαρτί με χρώματα και γράμματα, κρατώντας τα και ως ενθύμιο.

kyriaki_1.jpg