Αθλητική Μέρα 2018

Η φετινή αθλητική μέρα είχε κάτι ξεχωριστό . Αυτό ήταν η συμμετοχή των γονέων οι οποίοι έπαιξαν και χόρεψαν μαζί με τα παιδιά τους. Παιχνίδια σκυταλοδρομίας σε συνδυασμό με παιχνίδια στόχου και αντίληψης ήταν μερικές από τις δραστηριότητες στις οποίες συμμετείχαν γονείς και παιδιά μαζί. Στο τέλος τα παιδιά κάθε τάξης χόρεψαν μαζί με τους γονείς παραδοσιακούς χορού. Όλο αυτό ήταν μια αφορμή εκπαιδευτικοί , γονείς και παιδιά να έρθουν πιο κοντά και οι σχέσεις μεταξύ τους να γίνουν ακόμα πιο έντονες και πιο δυνατές.

sebel.jpg