Αγαπητοί γονείς στον πίνακα που ακολουθεί αποτυπώνεται η δυνατότητα τακτικής ενημέρωσης σας από το εκπαιδευτικό προσωπικό. Σημειώνεται ότι η  συλλογική ενημέρωση των γονέων κάθε τάξης θα γίνεται από τις 12:30 μμ έως 1 :15 μμ

Διαβάστε περισσότερα: Τακτική ενημέρωση γονέων 2018-19

Μαθαίνω να τρέφομαι σωστά τάξη Δ΄

Την Παρασκευή 2 Μαρτίου 2018 στην αίθουσα του Ολοήμερου τα παιδιά της Δ΄τάξης με τη βοήθεια της κ. Στέλλας Παιδούση παρασκεύασαν κουλουράκια με βάση το ελαιόλαδο, στα πλαίσια του μαθήματος της Γλώσσας " Μαγειρεύουμε με ελαιόλαδο". Ζύμωσαν , φούρνισαν και στο τέλος μαζί με το δάσκαλό τους κ.  Βασίλη Βελαλή γεύτηκαν παραδοσιακά κουλουράκια με αγνό ελαιόλαδο. Ευχαριστούμε πολύ την κ. Παιδούση για τη συμβολή της , σε αυτήν την διαφορετική και ωραία εμπειρία που έζησαν τα παιδιά της τάξης.

b1foyts.jpg