Την εβδομάδα από 8 Ιανουαρίου 2018 έως 12 Ιανουαρίου 2018 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Παντελόγλου Σ. Α1, Μποστάν Μ.  Α2, Πολίτη Αν.  Β, Βαβυλουσάκης Ι. Γ1, Τσέτσερη Μ. Γ2, Καββάδα Θ. Δ, Αρμένης Θ.  Ε, Οικονόμου Θ. Στ1,Φλάμου Δ.   Στ2.

Εορτασμός 4ης Παν. Ημ. Σχ. Αθλ. στην Κλειδού

Τη Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2017 με πρωτοβουλία του εκπαιδευτικού Φυσικής Αγωγής του σχολείου και στα πλαίσια του εορτασμού της 4ης Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού και φυσικά με την υποστήριξη όλων των εκπαιδευτικών του σχολείου, πραγματοποιήθηκαν δράσεις στην περιοχή της Κλειδούς.

kyriaki_1.jpg