Την εβδομάδα από 2 Οκτωβρίου 2017 έως 6 Οκτωβρίου  2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Α1: Σκυριώτη Μαρία, Α2: Ξηρού Σοφία , Β: Στεφανιάς Αντώνης, Γ1: Μπαχά Άννα - Μαρία, Γ2: Φαράκλας Στέφανος, Δ: Κωνσταντάκη Παναγιώτα, Ε: Αρμενάκης Σταμάτης, Στ1: Ψωμάκης Αντώνης, Στ2: Ανδρεάδης Γεώργιος.

Ευχαριστήριο στην ΕΒΑΤ

Η  εκπαιδευτική κοινότητα του σχολείου μας ευχαριστεί θερμά το Διοικητικό συμβούλιο της  Ένωσης Βρονταδουσίων Αττικής γιατί  δεν ξεχνάει ποτέ τα σχολεία του Βροντάδου και χορήγησε χρηματικό ποσό , το οποίο διετέθηκε για την κατασκευή ξύλινου φοριαμού. Εκεί θα φυλάσσονται απαραίτητα υλικά που είναι χρήσιμα για τις δραστηριότητες στην ανακαινισμένη αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας.

ageliki_mouz.jpg