Την εβδομάδα από 8 Ιανουαρίου 2018 έως 12 Ιανουαρίου 2018 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Παντελόγλου Σ. Α1, Μποστάν Μ.  Α2, Πολίτη Αν.  Β, Βαβυλουσάκης Ι. Γ1, Τσέτσερη Μ. Γ2, Καββάδα Θ. Δ, Αρμένης Θ.  Ε, Οικονόμου Θ. Στ1,Φλάμου Δ.   Στ2.

Λειτουργία σχολείου την εβδομάδα 18 έως 22 Σεπτεμβρίου 2017

Σας ενημερώνουμε ότι  τα παιδιά που παρακολουθούν το πρωινό πρόγραμμα την επόμενη εβδομάδα από Δευτέρα 18 έως Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2017 θα σχολάσουν στις 1:15 μμ.

Ενώ τα παιδιά που έχουν γραφτεί και θα παρακολουθούν το Ολοήμερο πρόγραμμα θα σχολάσουν στις 2:00 μμ και δεν χρειάζεται να έχουν μαζί τους φαγητό.

Η Πρωινή ζώνη θα λειτουργήσει κανονικά.

marita_f.jpg