Αγαπητοί γονείς στον πίνακα που ακολουθεί αποτυπώνεται η δυνατότητα τακτικής ενημέρωσης σας από το εκπαιδευτικό προσωπικό. Σημειώνεται ότι η  συλλογική ενημέρωση των γονέων κάθε τάξης θα γίνεται από τις 12:30 μμ έως 1 :15 μμ

Διαβάστε περισσότερα: Τακτική ενημέρωση γονέων 2018-19

Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Ενημέρωση για την 4η Παν. Ημ. Σχ. Αθλητισμού

Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2017 με αφορμή τον εορτασμό της 4ης Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού, το σχολείο θα πραγματοποιήσει αθλητικές δραστηριότητες στη περιοχή της Κλειδούς. Τα παιδιά θα αναχωρήσουν στις 8:30 πμ από το σχολείο για την Κλειδού και θα επιστρέψουν σε αυτό στις 1:15 μμ. Το ολοήμερο πρόγραμμα θα λειτουργήσει κανονικά. Την ημέρα αυτή δεν θα γίνουν μαθήματα και τα παιδιά πρέπει να φορούν κατάλληλα ρούχα και παπούτσια για τις αθλητικές δράσεις. Καλό θα είναι να έχουν μαζί τους νερό και ένα καπέλο. Τις δράσεις θα μπορούσαν να παρακολουθήσουν και οι γονείς.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων

b1foyts.jpg