Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Η εκπαιδευτική κοινότητα του σχολείου μας ευχαριστεί το Σύλλογο Γονέων για τη χορηγία έκδοσης του Αναμνηστικού Αποφοίτων καθώς και για την παράθεση αποχαιρετηστήριου δείπνου  σε εκπαιδευτικούς και παιδιά συνεχίζοντας την παράδοση για δεκαετίες . Επίσης ευχαριστεί  ιδιαίτερα και τις εκδόσεις ΕΝΤΥΠΟ για τη χορηγία έκδοσης της Πρόσκλησης της Γιορτής Λήξης του σχολείου μας.

Ενημέρωση για τη λειτουργία του Σχολείου

Το σχολείο λειτουργεί από τις 8:15 πμ μέχρι της 1:15 μμ και εάν επιθυμείτε τα παιδιά σας μπορούν να παρακολουθούν με προϋποθέσεις το Ολοήμερο Τμήμα και να σχολάσουν με το τέλος του Ολοήμερου προγράμματος. Σας ενημερώνουμε ότι η ώρα προσέλευσης των παιδιών στο σχολείο είναι 8 :00 πμ με 8:15 πμ.

Εναλλακτικά μπορείτε να εγγράψετε τα παιδιά σας στο Ολοήμερο Τμήμα του σχολείου - Πρωινή υποδοχή, οπότε η προσέλευση των παιδιών μπορεί να γίνεται 7:00 πμ—7:15 πμ και να παραμένουν με την επιτήρηση των εκπαιδευτικών ως τις 8:00 πμ. Για την ασφάλεια των παιδιών σας παρακαλούμε να μην προσέρχονται πριν τις 8:00 πμ εάν δεν έχουν εγγραφεί στο Ολοήμερο Τμήμα και στην Πρωινή Υποδοχή . Αιτήσεις εγγραφής στο Ολοήμερο Πρόγραμμα - Πρωινή Υποδοχή μπορείτε να προμηθευτείτε  από το σχολείο. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τη Διεύθυνση του σχολείου.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου

b1foyts.jpg