Βράβευση μαθητών/τριων 2016-17

Την εβδομάδα από 29 Μαϊου 2017 έως 2 Ιουνίου 2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Ξηρός Χ.Α, Φαράκλα Ι. Β1, Λυμπέρης Φ. Β2, Παπασταματίου Ε. Γ, Μαiστράλης Φ. Δ, Καρυστιανός Ε.Ε1, Χαβιάρα Ειρ. Ε2, Τετώνη Ι. Στ΄.

Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Ενημέρωση για τη λειτουργία του Σχολείου

Το σχολείο λειτουργεί από τις 8:15 πμ μέχρι της 1:15 μμ και εάν επιθυμείτε τα παιδιά σας μπορούν να παρακολουθούν με προϋποθέσεις το Ολοήμερο Τμήμα και να σχολάσουν με το τέλος του Ολοήμερου προγράμματος. Σας ενημερώνουμε ότι η ώρα προσέλευσης των παιδιών στο σχολείο είναι 8 :00 πμ με 8:15 πμ.

Εναλλακτικά μπορείτε να εγγράψετε τα παιδιά σας στο Ολοήμερο Τμήμα του σχολείου - Πρωινή υποδοχή, οπότε η προσέλευση των παιδιών μπορεί να γίνεται 7:00 πμ—7:15 πμ και να παραμένουν με την επιτήρηση των εκπαιδευτικών ως τις 8:00 πμ. Για την ασφάλεια των παιδιών σας παρακαλούμε να μην προσέρχονται πριν τις 8:00 πμ εάν δεν έχουν εγγραφεί στο Ολοήμερο Τμήμα και στην Πρωινή Υποδοχή . Αιτήσεις εγγραφής στο Ολοήμερο Πρόγραμμα - Πρωινή Υποδοχή μπορείτε να προμηθευτείτε  από το σχολείο. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τη Διεύθυνση του σχολείου.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου

b1foyts.jpg