Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Την εβδομάδα από 8 Ιανουαρίου 2018 έως 12 Ιανουαρίου 2018 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Παντελόγλου Σ. Α1, Μποστάν Μ.  Α2, Πολίτη Αν.  Β, Βαβυλουσάκης Ι. Γ1, Τσέτσερη Μ. Γ2, Καββάδα Θ. Δ, Αρμένης Θ.  Ε, Οικονόμου Θ. Στ1,Φλάμου Δ.   Στ2.

Πρόσκληση εθνικής εορτής (25η Μαρτίου ) 2017

Την Παρασκευή 24 Μαρτίου 2017 και ώρα 8:30 πμ οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας και οι μαθητές/τριες της Ε΄ τάξης σας προσκαλούν, στη γιορτή την οποία  οργάνωσαν και παρουσιάζουν, για την εθνική επέτειο της 25ης Μαρτίου 1821, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Σχολείου.

kyriaki_1.jpg