Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Ευχαριστήριο στο Πολιτιστικό Ίδρυμα Ομίλου Πειραιώς

Η εκπαιδευτική κοινότητα του 1ου Δημοτικού Σχολείου Βροντάδου εκφράζει τις θερμότατες ευχαριστίες στο Πολιτιστικό Ίδρυμα Ομίλου Πειραιώς  για τη δωρεά του βιβλίου του Χ. Μπουλιώτη « Ένα κορίτσι φτερουγίζει στον Κεραμεικό …» προς ενίσχυση της σχολικής της βιβλιοθήκης. Τέτοιες πρωτοβουλίες αξίζουν τον έπαινο όλων μας , γιατί πέραν των άλλων λαμβάνουν χώρα σε δύσκολες  εποχές όπου οι σχολικές μας βιβλιοθήκες κυριολεκτικά «διψούν» για βιβλία.

b1foyts.jpg