Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Την εβδομάδα από 5 Φεβρουαρίου 2018 έως 9 Φεβρουαρίου 2018 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Πάσσας Παν. Α1, Παπαθανασίου Μ.  Α2, Καρύδα Αγ. Β  Ζιγλή Χρ.  Γ1,Διακογεωργάκη Αγ. Γ2, Μουζήθρα Δεσ.  Δ, Ξενάκης Νικ.  Ε, Καρυστιανός Άγγ. Στ1,Ματσάγκος Αγγ. Στ2.

Εκκλησιασμός εορτή "Τριών Ιεραρχών"

Τη Δευτέρα 30 Ιανουαρίου 2017 τα παιδιά θα έρθουν στο σχολείο στις 8:15 πμ και ακολούθως θα παρακολουθήσουν  τη θεία λειτουργία με αφορμή την εορτή των Τριών Ιεραρχών στον Καθεδρικό Ναό του Αγ. Γεωργίου και στις 9:00 πμ με την ολοκλήρωση της θείας λειτουργίας θα σχολάσουν.

kyriaki_1.jpg