Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Την εβδομάδα από 9 Οκτωβρίου 2017 έως 13 Οκτωβρίου 2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Α1: Κουδής Νίκος, Α2: Κοντογιάννης Θανάσης, Β: Στραβελάκης Άγγελος, Γ1: Αλιμπεάι Γκαμπριέλα, Γ2: Τσαουσάι Χριστίνα, Δ: Μουζήθρα Δέσποινα, Ε: Πετρόπουλος Φίλιππος, Στ1: Τσιρώνη Βούλα, Στ2: Στραβελάκης Νίκος.

Διαβάστε περισσότερα: Βράβευση μαθητών/τριων 2016-17-18

Λειτουργία Σχολείου

Ενημερώνουμε τους γονείς και κηδεμόνες του σχολείου μας ότι από αύριο Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου 2016 θα λειτουργήσει κανονικά και το πρωινό και το ολοήμερο πρόγραμμα. Επομένως τα παιδιά όλων των τάξεων που παρακολουθούν μόνο το πρωινό πρόγραμμα θα τελειώνουν τα μαθήματά τους στις 1:15 μμ, ενώ όσα παρακολουθούν το ολοήμερο στις 3:00 μμ.

ageliki_mouz.jpg