Βράβευση μαθητών/τριων 2016-17

Την εβδομάδα από 29 Μαϊου 2017 έως 2 Ιουνίου 2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Ξηρός Χ.Α, Φαράκλα Ι. Β1, Λυμπέρης Φ. Β2, Παπασταματίου Ε. Γ, Μαiστράλης Φ. Δ, Καρυστιανός Ε.Ε1, Χαβιάρα Ειρ. Ε2, Τετώνη Ι. Στ΄.

Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Δωρεά αθλητικού υλικού

Αξιότιμη οικογένεια κ. κ. Φαφαλιών,ως εκπαιδευτική κοινότητα του 1ου Δημοτικού Σχολείου Βροντάδου θα θέλαμε να σας εκφράσουμε την ευγνωμοσύνη μας για τη χορηγία αθλητικού υλικού (5 μπάλες :ποδοσφαίρου, μπάσκετ, βόλεϊ, χάντμπωλ), το οποίο θα αξιοποιηθεί κατάλληλα για την ανάπτυξη των ομαδικών αθλημάτων στα πλαίσια του μαθήματος της Φυσικής Αγωγής στο σχολείο μας αλλά και ιδιαίτερα στο Στάδιο που αποτελεί κόσμημα για το Βροντάδο.

marita.jpg