Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Την εβδομάδα από 5 Φεβρουαρίου 2018 έως 9 Φεβρουαρίου 2018 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Πάσσας Παν. Α1, Παπαθανασίου Μ.  Α2, Καρύδα Αγ. Β  Ζιγλή Χρ.  Γ1,Διακογεωργάκη Αγ. Γ2, Μουζήθρα Δεσ.  Δ, Ξενάκης Νικ.  Ε, Καρυστιανός Άγγ. Στ1,Ματσάγκος Αγγ. Στ2.

Δωρεά αθλητικού υλικού

Αξιότιμη οικογένεια κ. κ. Φαφαλιών,ως εκπαιδευτική κοινότητα του 1ου Δημοτικού Σχολείου Βροντάδου θα θέλαμε να σας εκφράσουμε την ευγνωμοσύνη μας για τη χορηγία αθλητικού υλικού (5 μπάλες :ποδοσφαίρου, μπάσκετ, βόλεϊ, χάντμπωλ), το οποίο θα αξιοποιηθεί κατάλληλα για την ανάπτυξη των ομαδικών αθλημάτων στα πλαίσια του μαθήματος της Φυσικής Αγωγής στο σχολείο μας αλλά και ιδιαίτερα στο Στάδιο που αποτελεί κόσμημα για το Βροντάδο.

velali.jpg