Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Την εβδομάδα από 9 Οκτωβρίου 2017 έως 13 Οκτωβρίου 2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Α1: Κουδής Νίκος, Α2: Κοντογιάννης Θανάσης, Β: Στραβελάκης Άγγελος, Γ1: Αλιμπεάι Γκαμπριέλα, Γ2: Τσαουσάι Χριστίνα, Δ: Μουζήθρα Δέσποινα, Ε: Πετρόπουλος Φίλιππος, Στ1: Τσιρώνη Βούλα, Στ2: Στραβελάκης Νίκος.

Διαβάστε περισσότερα: Βράβευση μαθητών/τριων 2016-17-18

Δωρεά αθλητικού υλικού

Αξιότιμη οικογένεια κ. κ. Φαφαλιών,ως εκπαιδευτική κοινότητα του 1ου Δημοτικού Σχολείου Βροντάδου θα θέλαμε να σας εκφράσουμε την ευγνωμοσύνη μας για τη χορηγία αθλητικού υλικού (5 μπάλες :ποδοσφαίρου, μπάσκετ, βόλεϊ, χάντμπωλ), το οποίο θα αξιοποιηθεί κατάλληλα για την ανάπτυξη των ομαδικών αθλημάτων στα πλαίσια του μαθήματος της Φυσικής Αγωγής στο σχολείο μας αλλά και ιδιαίτερα στο Στάδιο που αποτελεί κόσμημα για το Βροντάδο.

marita.jpg