Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Την εβδομάδα από 5 Φεβρουαρίου 2018 έως 9 Φεβρουαρίου 2018 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Πάσσας Παν. Α1, Παπαθανασίου Μ.  Α2, Καρύδα Αγ. Β  Ζιγλή Χρ.  Γ1,Διακογεωργάκη Αγ. Γ2, Μουζήθρα Δεσ.  Δ, Ξενάκης Νικ.  Ε, Καρυστιανός Άγγ. Στ1,Ματσάγκος Αγγ. Στ2.

Ελαιοχρωματισμός αιθουσών

Ολοκληρώθηκε ο ελαιοχρωματισμός της αίθουσας της Α2 τάξης του σχολείου μας και αναμένουμε αυτόν της Ε΄τάξης.

Ευχαριστούμε για αυτό θερμά την Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου Χίου,που ανταποκρίθηκε στο πάγιο αίτημά μας αλλά και τη Σχολική Επιτροπή για τη συμβολή της. Το σχολικό μας κτήριο συμπληρώνει φέτος 100 χρόνια λειτουργίας για αυτό αξίζει του ενδιαφέροντος αλλά και του σεβασμού όλων μας.

ageliki_mouz.jpg