Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Την εβδομάδα από 9 Οκτωβρίου 2017 έως 13 Οκτωβρίου 2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Α1: Κουδής Νίκος, Α2: Κοντογιάννης Θανάσης, Β: Στραβελάκης Άγγελος, Γ1: Αλιμπεάι Γκαμπριέλα, Γ2: Τσαουσάι Χριστίνα, Δ: Μουζήθρα Δέσποινα, Ε: Πετρόπουλος Φίλιππος, Στ1: Τσιρώνη Βούλα, Στ2: Στραβελάκης Νίκος.

Διαβάστε περισσότερα: Βράβευση μαθητών/τριων 2016-17-18

Ελαιοχρωματισμός αιθουσών

Ολοκληρώθηκε ο ελαιοχρωματισμός της αίθουσας της Α2 τάξης του σχολείου μας και αναμένουμε αυτόν της Ε΄τάξης.

Ευχαριστούμε για αυτό θερμά την Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου Χίου,που ανταποκρίθηκε στο πάγιο αίτημά μας αλλά και τη Σχολική Επιτροπή για τη συμβολή της. Το σχολικό μας κτήριο συμπληρώνει φέτος 100 χρόνια λειτουργίας για αυτό αξίζει του ενδιαφέροντος αλλά και του σεβασμού όλων μας.

xouli_1.jpg