Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Την εβδομάδα από 9 Οκτωβρίου 2017 έως 13 Οκτωβρίου 2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Α1: Κουδής Νίκος, Α2: Κοντογιάννης Θανάσης, Β: Στραβελάκης Άγγελος, Γ1: Αλιμπεάι Γκαμπριέλα, Γ2: Τσαουσάι Χριστίνα, Δ: Μουζήθρα Δέσποινα, Ε: Πετρόπουλος Φίλιππος, Στ1: Τσιρώνη Βούλα, Στ2: Στραβελάκης Νίκος.

Διαβάστε περισσότερα: Βράβευση μαθητών/τριων 2016-17-18

Γιορτή Πολυτεχνείου 2015

Τα παιδιά της Δ΄τάξης οργάνωσαν με πρωτοβουλία των δασκάλων τους Κουφοπαντελή Λ. και Πίττα Άρτ. και παρουσιάζουν αφιέρωμα στη γιορτή του Πολυτεχνείου. Όσοι από τους γονείς των παιδιών ενδιαφέρονται να την παρακολουθήσουν, μπορούν να προσέλθουν στην αίθουσα της βιβλιοθήκης του σχολείου μας την Τρίτη 17 Νοεμβρίου 2015 και ώρα 9:15 πμ . Λόγω περιορισμένου χώρου της αίθουσας, παρακαλούμε να τηρηθεί με σεβασμό η προαναφερόμενη ώρα προσέλευσης.

marita.jpg