Βράβευση μαθητών/τριων 2016-17

Την εβδομάδα από 29 Μαϊου 2017 έως 2 Ιουνίου 2017 βραβεύτηκαν τα παιδιά: Ξηρός Χ.Α, Φαράκλα Ι. Β1, Λυμπέρης Φ. Β2, Παπασταματίου Ε. Γ, Μαiστράλης Φ. Δ, Καρυστιανός Ε.Ε1, Χαβιάρα Ειρ. Ε2, Τετώνη Ι. Στ΄.

Βικιπαίδεια

Αναζήτησε:

Γιορτή Πολυτεχνείου 2015

Τα παιδιά της Δ΄τάξης οργάνωσαν με πρωτοβουλία των δασκάλων τους Κουφοπαντελή Λ. και Πίττα Άρτ. και παρουσιάζουν αφιέρωμα στη γιορτή του Πολυτεχνείου. Όσοι από τους γονείς των παιδιών ενδιαφέρονται να την παρακολουθήσουν, μπορούν να προσέλθουν στην αίθουσα της βιβλιοθήκης του σχολείου μας την Τρίτη 17 Νοεμβρίου 2015 και ώρα 9:15 πμ . Λόγω περιορισμένου χώρου της αίθουσας, παρακαλούμε να τηρηθεί με σεβασμό η προαναφερόμενη ώρα προσέλευσης.

xouli_1.jpg